Hakkımızda

EKİNCİLER HOLDİNG A.Ş. bünyesinde yer alan EKİNTAŞ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş, yurtiçi ve yurtdışında çeşitli altyapı, üstyapı ve endüstriyel projeler konularında faaliyetlerde bulunmak amacıyla 1984 yılında kurulmuştur.

EKİNTAŞ, kamu ve özel sektör kuruluşları için başarı ile gerçekleştirdiği üniversite kampüsleri, hastaneler, çok katlı konut binaları, belediye bina ve tesisleri, büyük okullar, ticari bina kompleksleri, büyük sanayi tesisleri, dinlenme tesisleri, muhtelif kamu ve lojman tesisleri, spor kompleksleri ve tarihi eser renovasyonu gibi çeşitli projelerle inşaat sektörünün önde gelen firmaları arasına girmiştir.

Taahhüt işlerinin yanı sıra hazır beton üretimi konusunda da söz sahibi olan EKİNTAŞ, zamanla kapasite artışı ile geliştirilmiş ve modernize edilmiş Hazır Beton Tesisleri ile hazır beton üretimine devam etmektedir.

Kurulduğu 1984 yılından bu yana elde ettiği deneyim ve birikim ile EKİNTAŞ bugün büyük projelerde söz sahibi olan bir firma konumuna ulaşmıştır. Müşteri tatmini ve kalite anlayışının, güçlenerek büyüme ve başarılı olmanın şartları olduğunun bilincindedir. Bu sayede, uzun vadeli ve güvene dayalı bir ilişkiler ortamı sağlanmıştır.

EKİNTAŞ kadrosu, konusunda eğitim görmüş ve inşaat sektörünü her yönü ile tanıyan profesyonellerden oluşmaktadır. Kalite bilincine sahip uzman kadrosu ile ISO 9001 Kalite, OHSAS 18001 İş Sağlığı Güvenliği ve ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemlerinin gerekli alt yapısını oluşturarak belgelerini almış ve bu sistemlerin şartlarını ciddiyetle yerine getirmeye devam etmektedir. Kurmuş olduğu yönetim sistemleri ile birlikte tüm projelerde en son teknolojiyi kullanmaya özen göstererek Dünya standartlarına ulaşmıştır.

Sürekli gelişim anlayışı içerisinde, yılların deneyimi ve üstün yönetim ve teknik kadrosu ile EKİNTAŞ, gerek yurtiçi ve gerekse yurtdışında, tek başına veya iş ortaklıkları ile her türlü inşaat projelerini gerçekleştirebilecek kapasitededir.